Nasz Klub Seniora przy DK "Stokrotka"

Nasz Klub Seniora przy DK "Stokrotka"

Dom Kultury „Stokrotka” to miejsce w którym od wielu lat mieszkańcy osiedla Kwiatowego i okolic mogą korzystać z bogatej oferty zajęć rozrywkowych i kulturalnych.

Staramy się dostrzegać potrzeby wszystkich grup wiekowych – także seniorów. Od kilkunastu lat działamy aby nie tylko uczyć i bawić ale również zaktywizować osoby starsze, motywować je do podejmowania własnych inicjatyw na polu prywatnym oraz w życiu społeczności lokalnej.

Dzięki klubowi seniora funkcjonującemu w ramach Domu Kultury seniorzy uczestniczą w życiu społecznym , mają przyjazne miejsce gdzie spotkają się z ludźmi, artystami, podróżnikami, spędzają czas w gronie znajomych i przyjaciół, korzystając jednocześnie z grupowych wyjść do teatru, kina, koncertów, przedstawień, prelekcji i spotkań ze studentami różnych kierunków, specjalistami w dziedzinie farmacji i ochrony zdrowia - organizowanych przez naszą placówkę i inne poznańskie instytucje (Urząd Miasta Poznania, Policja, Stacje pogotowia)

Jesteśmy przekonani że nawet drobne działania mogą znacząco przyczynić się do uruchomienia pozytywnych zmian w ludziach i naszym otoczeniu dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty a także do wspólnej realizacji Waszych pomysłów razem z Domem Kultury „Stokrotka”. Wspólnie zdziałamy więcej !

Obecny czas pandemii COVID-19 nie jest ławy dla wszystkich, zwłaszcza jednak dla Seniorów. Ponieważ działalność Klubu Seniora oraz cotygodniowe czwartkowe spotkaniach zostały obecnie zawieszone, przez cały czas staramy się mieć kontakt z naszymi Seniorami. 

Wszyscy nasi seniorzy zostali poinformowani, że w każdej  trudnej sytuacji mogą zawsze do Nas zadzwonić lub przyjść do Domu Kultury Stokrotka. Będziemy się zawsze starali im pomóc.

Informacje kontaktowe

DOM KULTURY „STOKROTKA”

ul. Cyniowa 11
60-175 Poznań

Tel./fax 61 867 19 19

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 61 867 19 19
e-mail:dkstokrotka@tlen.pl

Zamknij menu
Wróć na początek strony