Wydarzenia plenerowe - Dom Kultury Stokrotka w Poznaniu

Dzień Dziecka

Muzyczne spotkanie w Domu Kultury Stokrotka z piosenkami Ambrożego Kleksa "Witajcie w naszej bajce" w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Dziecka w wykonaniu Teatru Pana O.

Inauguracja sezonu kulturalno - artystycznego

Inauguracja sezonu kulturalno - artystycznego w Domu Kultury Stokrotka odbyła się w otoczeniu pięknego ogrodu DK Stokrotka przy animacjach zespołu Art and Music.

Pokazy Kina Plenerowego

Pokazy Kina Plenerowego, realizowane w otoczeniu odnowionego ogrodu Domu Kultury Stokrotka stały się ciekawą alternatywą na miłe i kreatywne spędzeni czasu w trudnych czasach pandemii Covid-19.

40 rocznica stanu wojennego

Dom Kultury Stokrotka zawsze chętnie wspiera wszelkie inicjatywy, które przybliżają lekcje historii i jednocześnie integrują lokalną społeczność.

Rocznica czerwca 1956

Z okazji kolejnej rocznicy wydarzeń Poznańskiego czerwca 1956 roku, wspólnie ze Stacją Lotniczą Ławica (grupą rekonstrukcyjną) oraz Ochotniczą Strażą Pożarną Osiedla Kwiatowego zorganizowaliśmy Festyn Historyczny Czerwiec 56 Pamiętamy.

Bieg Kwiatowy o Puchar Stokrotki

Bieg Kwiatowy o Puchar Stokrotki organizowany już od ponad 25 lat na terenie poznańskiego Osiedla Kwiatowego (Grunwald – Junikowo) znalazł swoje stałe miejsce w kalendarzu imprez biegowych na terenie miasta Poznania ciesząc się nie słabnącą popularnością.

Informacje kontaktowe

DOM KULTURY „STOKROTKA”

ul. Cyniowa 11
60-175 Poznań

Tel./fax 61 867 19 19

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 61 867 19 19
e-mail:dkstokrotka@tlen.pl

Zamknij menu
Wróć na początek strony