Świąteczno - noworoczne kolędowanie w DK Stokrotka - Fotorelacja

Świąteczno - noworoczne kolędowanie w DK Stokrotka

 

Styczeń to już tradycyjnie, w Domu Kultury Stokrotka, czas koncertów kolędowo świątecznych. Tegoroczne koncerty były wyjątkowe, energetyczne, pełne radości i wzruszeń i jak co roku zgromadziły liczne grono publiczności. Świąteczno noworocznie nasze kolędowanie rozpoczęli młodzi i utalentowani artyści z Prywatnego Policealnego Studium Sztuki Wokalnej pod kierunkiem dr Barbary Tritt. Dziękujemy wykonawcom za ich wysoki poziom artystyczny i mnóstwo dobrych emocji przekazanych w trakcie koncertu.

stok

Kolejnym bardzo poruszającym emocjonalnie koncertem były kolędy i pastorałki w wykonaniu uczniów Studia Wokalnego WojArte pod kierunkiem Pana Pawła Wojtasiewicza. Serdecznie dziękujemy wszystkim wykonawcom i publiczności za wspólne kolędowanie.

WojArte 15

W następny styczniowy weekend scena Domu Kultury Stokrotka gościła dziewczyny z zespołu Sacre Coeur pod kierunkiem Pani Zofii Bałdysz. W skład zespołu wchodzą studentki różnych poznańskich uczelni, a łączy je jeden akademik. Dziewczęta zaprezentowały podczas godzinnego koncertu tradycyjne kolędy oraz piosenki świąteczne we własnej aranżacji. Na zakończenie nie zabrakło wspólnego kolędowania z publicznością.

Sacre 2

A teraz czas na finał - to był wyjątkowy koncert. Czwarty i ostatni z serii kolęd i pastorałek. Wyjątkowy dlatego, że na scenie grały i śpiewały dzieci i młodzież z warsztatów muzycznych prowadzonych w Domu Kultury Stokrotka. Dziękujemy serdecznie Poli, Szymonowi, Jagodzie, Jankowi, Biance, Nadii, Idze, Simonowi, Julii, Lence, Wojtkowi i Panu Marcinowi za przygotowanie i prowadzenie koncertu. Dla wielu dzieci był to pierwszy występ w roli artysty przed publicznością. Gościnnie na naszej scenie wystąpiło Trio muzyków grających na trąbce, ksylofonie, dzwonkach, bongosach i piano. Po raz kolejny czujemy satysfakcję i dumę, że możemy wspierać młode talenty na ich drodze ku gwiazdom.

koledy dzieci 25