Rezydencja Bukietów w DK Stokrotka

Rezydencja Bukietów w DK Stokrotka

 
W ramach kolejnej edycji Festiwalu Fyrtli przygotowano dla mieszkańców Poznania wiele atrakcji związanych z poznańską tożsamością lokalną. We wtorek 27 czerwca Stokrotka zamieniła się w Rezydencję Bukietów. Osiedle Kwiatowe połączyło siły z Jeżycami skąd pochodzi słynna na całą Polskę kwiaciarnia Kwiaty&Miut Grupa dwudziestu mieszkańców obu osiedli, ułożyło letnie bukiety złożone z roślin, których nazwy widnieją na tabliczkach ulicznych Kwiatowego. Po warsztatach odbyła się prezentacja wykonanych bukietów, a po nich muzyczna wakacyjna podróż z duetem Retrospekcja. Piękniejszego startu wakacji nie mogliśmy sobie wymarzyć.
 
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za twórczą pracę, panu Cezaremu - Pełnomocnikowi Prezydenta ds/marki miasta za aktywne wsparcie, a Chatka pyszności za słodki poczęstunek. Po raz kolejny Stokrotka została wyróżniona. Niech żyją fyrtle!
 

 

 

Informacje kontaktowe

DOM KULTURY „STOKROTKA”

ul. Cyniowa 11
60-175 Poznań

Tel./fax 61 867 19 19

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 61 867 19 19
e-mail:dkstokrotka@tlen.pl

Zamknij menu
Wróć na początek strony