Grudzień w Kawiarence Kulturalnej DK Stokrotka - Fotorelacja

Grudzień w Kawiarence Kulturalnej DK Stokrotka - Fotorelacja

 
Kawiarenka Kulturalna DK Stokrotka to miejsce gdzie osoby starsze wiekiem ale młode duchem mogą w miły i ciekawy sposób spędzić wolny czas. W grudniu, w ramach Kawairenki Kulturalnej, odbyło się spotkanie świąteczne oraz spotkanie o tematyce zdrowotnej.
 
W ramach spotkania świątecznego Seniorzy złożyli sobie świąteczne życzenia, wspólnie śpiewali kolędy a w ramach współpracy międzypokoleniowej mogli usłyszeć kolędi i pastorałki w wykonaniu 11 letniego Mateusza - uczna Szkoły Muzycznej w Jankowicach. Spotkaniu towarzyszyo wiele radości i wzajemnej życzliwości - jak to zawsze bywa na spotkaniach w Domu Kultury Stokrotka.
 
 
W grudniu odbyło się również spotkanie o tematyce zdrowotnej - gościem Kawairenki Kulturalnej była przedstawicielka firmy Audica która przekazała Seniorom wiele ważnych i przydatnych informacji dotyczących problematyki związanej ze słuchem. Uczestnicy spotkania mieli również możliwość przebadania swojego słuchu zaraz po spotkaniu w profesjonalnym słuchobusie, który  specjalnie dla Seniorów przyjechał do Domu Kultury Stokrotka.