Zima z Kulturą 2023 - Fotorelacja

Zima z Kulturą 2023 - Fotorelacja

Zima z Kulturą 2023 - Ferie w Domu Kultury Stokrotka

 
Zimowe Ferie w Domu Kultury Stokrotka już zakończone !!!!!!!!!!!!! Był to czas pełen radości, pozytywnej energii i dobrej zabawy. Był to czas spędzony aktywnie, kreatywnie i twórczo. Były międzi innymi takie atrakcje jak: karnawałowy balik z gościem specjalnym - Sierżantem Pyrekiem, wycieczka do Muzeum w Szreniawie, do Poznańskiego Muzeum Pyry oraz do Ogrodu Botanicznego, wspólne wyjazdy do kina oraz pasjonująca gra w bowling i tenisa stołowego. Były warsztaty plastyczne, malarskie, jubilerskie oraz cieszące się dużą popularnością warsztaty dla małych majsterkowiczów. Były spotkania z ciekawymi ludźmi takimi jak: nasz przyjaciel Pan Prezydent Miasta Poznania Jacek Jaśkowiak, nasi przyjaciele z Muzeum Arkadego Fiedlera - Marek Oliwier Fiedler, wnuk sławnego podróżnika oraz podróżniczka Stefania Abbasowa, fotograf Tomasz Siuda czy artyści z Teatru Latarenka.
Mamy nadzieję, że czas spędzony w Stokrotce pozostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników. Dziękujemy także za wsparcie finansowej naszej akcji Radzie Osiedla Kwiatowego a Panu Markowi z zaprzyjaźnionej firmy Wena-Trans dziękujemy za bezpieczny transport autokarem.
 

 

Informacje kontaktowe

DOM KULTURY „STOKROTKA”

ul. Cyniowa 11
60-175 Poznań

Tel./fax 61 867 19 19

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 61 867 19 19
e-mail:dkstokrotka@tlen.pl

Zamknij menu
Wróć na początek strony